Верифікований профіль
12
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (18)

  • 39 500 $
    617 $/м²

    Незалежної України вул. (40 років Радянської України), 40

    єВідновлення
    2 кімнати
    64 / 40 / 11 м²
    поверх 4 з 5
    сьогодні
    Продаж 3-кімнатної повнометражної квартири, перепланованої у сучасну 2-кімнатну студію Вулиця Незалежної України, район 12 Квітня. 4-й поверх 5-поверхового будинку. Загальна площа — 63,5 кв.м. Квартира з продуманим переплануванням: простора кухня-студія та окрема спальня. Виконано ремонт — можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат. - Залишаються меблі та техніка -Обладнана гардеробна кімната - Засклений балкон -Затишна, світла та комфортна для життя Чудовий варіант для тих, хто цінує простір, функціональність і готове житло.
    Рієлтор
  • 18 000 $
    265 $/м²

    Дніпровські Пороги вул., 31

    3 кімнати
    68 / 43 / 8 м²
    поверх 8 з 9
    сьогодні
    Продаж 3-кімнатної квартири, Дніпровський, Бородинський мікрорайон, вул. Дніпровські Пороги 8/9, чешка, 68/42/8.5 Квартира під ремонт Можливий перегляд!
    Рієлтор
  • 24 500 $
    415 $/м²

    Бочарова вул., 12-А

    2 кімнати
    59 / 34 / 12 м²
    поверх 6 з 9
    сьогодні
    Продається 2-кімнатна квартира на вул. Бочарова Квартира розташована на 5 поверсі 9-поверхового цегляного будинку ОСББ. Будинок утеплений зовні, доглянутий двір та чистий під'їзд. Загальна площа – 59 кв.м. Планування: • Окремі кімнати • Простора кухня – 11,5 кв.м • Великий балкон - 5 м, засклений У квартирі виконані покращення: • замінені вікна • труби та сантехніка • встановлені нові міжкімнатні двері Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, що дозволяє відразу заїхати та жити без додаткових вкладень. Поруч розвинена інфраструктура: школа, дитячий садок, магазини, зупинки транспорту - все в кроковій доступності. Відмінний варіант як для комфортного прожив...
    Рієлтор
  • 20 000 $
    408 $/м²

    Соборний просп. (Леніна), 26

    3 кімнати
    49 / 33 / 6 м²
    поверх 9 з 9
    сьогодні
    Продаж 3к квартири в Олександрівському районі по пр. Соборному, район ринку Анголенко. 9й поверх 9типоверхового цегляного будинку. Загальна площа-48.85 кв.м. В квартирі змінено проводку, сантехніку, вікна. Частково зроблено ремонт.
    Рієлтор
  • 47 000 $
    758 $/м²

    Сержанта Медведєва вул., 10

    2 кімнати
    62 / 45 / 10 м²
    поверх 3 з 5
    сьогодні
    Продається простора 2-кімнатна квартира в самому центрі міста Квартира розташована в повнометражному будинку з високими стелями, що створює відчуття простору та комфорту. Вдале, функціональне планування: квартира різнобічна, окремі кімнати, що ідеально підійде як для сім'ї, так і для комфортного проживання одного або двох осіб. Загальна площа - 62 кв. м. У квартирі виконано якісний капітальний ремонт з використанням дорогих та сучасних матеріалів. Ремонт робився «для себе», з повною заміною всіх інженерних комунікацій: повністю замінено електропроводку нові труби водопостачання та каналізації встановлені нові міжкімнатні та вхідні двері У всіх зонах передбачені теплі підлоги, що забез...
    Рієлтор
  • 38 000 $
    655 $/м²

    Маяковського просп., 16

    2 кімнати
    58 / 41 / 9 м²
    поверх 2 з 5
    сьогодні
    Шукаєте простору квартиру в самому центрі? Пропонуємо 2-кімнатну квартиру з великим холом на проспекті Марії Примаченко (центр міста). ✨ 58,7 м² комфортного простору ✨ Зручний 2-й поверх ✨ Світлі роздільні кімнати ✨ Житловий стан — можна одразу жити Локація — один із головних плюсів: усе поруч, від транспорту до магазинів і шкіл. Квартира вільна — швидкий вихід на угоду.
    Рієлтор
  • 33 000 $
    485 $/м²

    Академіка Александрова вул., 5

    3 кімнати
    68 / 41 / 8 м²
    поверх 4 з 9
    сьогодні
    Продається 3-кімнатна квартира в Осипенківському районі. вул. Академіка Олександрова Квартира розташована на 4-му поверсі панельного будинку, чеський проект. Загальна площа — 68 кв.м, зручне та функціональне планування, кімнати роздільні. Квартира в хорошому житловому стані: замінено металопластикові вікна оновлено труби та сантехніка акуратний під'їзд квартира не торцева, тепла та світла Великою перевагою є те, що залишаються всі меблі та побутова техніка — можна заїжджати та жити без додаткових витрат. Будинок розташований в районі з розвиненою інфраструктурою: — поряд дитячий садок і школа — у пішій доступності зупинка громадського транспорту - магазини, аптеки, все необ...
    Рієлтор
  • 42 000 $
    792 $/м²

    Шевченка бульв., 10-А

    2 кімнати
    53 / 30 / 8 м²
    поверх 2 з 3
    вчора
    Продаж 2 кімнатної повнометражної квартири у центрі міста, на б.Шевченка. 2й поверх, кімнати окремі, санвузол окремий. Балкон засклений. Зроблено капітальний ремонт. Залишаються меблі та техніка. Квартира вільна. Чудове розташування будинку. Усе необхідне поруч. Є додатково відео.
    Рієлтор
  • 18 000 $
    360 $/м²

    Звенигородська вул., 12

    2 кімнати
    50 / 29 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    вчора
    Продається 2-х кімн. квартира вул. Звенигородська 2 поверх Квартира не торцева У квартирі змінено вікна, лоджію після ремонту пластик. Змінено стоякові труби. Металеві вхідні двері. Квартира у хорошому житловому стані. Просто продаж, документи готові.
    Рієлтор
  • 80 000 $
    1 067 $/м²

    Бородинська вул., 2

    3 кімнати
    75 / 40 / 11 м²
    поверх 9 з 11
    2021 рік побудови
    вчора
    Пропонується до продажу НОВА дворівнева видова 3-кімнатна квартира-студія в ЖК «Комфорт Сіті». Квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним із використанням сучасних якісних матеріалів. Повністю укомплектована новими меблями та технікою – все готове для комфортного проживання без додаткових вкладень. Переваги квартири: * дворівневе планування * Панорамний вигляд * теплі підлоги на першому рівні * сучасна система освітлення та підсвічування * два балкони * індивідуальне опалення Про житловий комплекс: * закрита територія * цілодобова охорона 24/7 * комфортне та безпечне середовище для проживання Це ідеальний варіант для тих, хто цінує стиль, затишок та якість життя.
    Рієлтор
  • 28 000 $
    526 $/м²

    Тбіліська вул., 23

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Legenda
    2 кімнати
    53 / 38 / 9 м²
    поверх 9 з 16
    2022 рік побудови
    вчора
    Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК Legenda, вул. Тбіліська, 23 . Квартира розташована на 9-му поверсі 16-поверхового будинку. Будинок вже введено в експлуатацію ,підключені світло та вода,передано на баланс ОСББ. Загальна площа квартири — 53.2м². Стан — після будівельників. Планування — вільне. Опалення централізоване. Поруч набережна, супермаркети, магазини, кінцеві зупинки громадського транспорту, школа Закрита територія комплексу та сучасний будинок створюють
    Рієлтор
  • 14 500 $
    363 $/м²

    Вороніна вул., 25

    1 кімната
    40 / 19 / 9 м²
    поверх 7 з 9
    вчора
    Можливий продаж по сертифікату! 1-кімнатна квартира в хорошому розташуванні. Площа 40 кВ.м/6-метровий засклений балкон Поруч 95 школа та садок 5 хвилин до зупинки Косигіна і до кінцевої Стан: Кухня – замінено вікно на пластик + вбудовані меблі, замінена плита Коридор з великою коморою Ванна туалет - шпалери Кімната з великою нішою, є меблі Балкон - засклений/обшитий деревом 7 поверх, квартира світла та тепла Можна за сертифікатом
    Рієлтор
  • 35 000 $
    538 $/м²

    Авраменка вул., 16

    3 кімнати
    65 / 41 / 9 м²
    поверх 7 з 9
    вчора
    Продаж 3к квартири в Шевченківськім районі по вулиці Авраменка. 7/9,кухня-студія. Хороший житловий стан
    Рієлтор
  • 72 000 $
    686 $/м²

    Рельєфна вул., 8

    єОселя єВідновлення ЖК Олександрівський посад
    3 кімнати
    105 / 77 / 28 м²
    поверх 6 з 9
    2014 рік побудови
    сьогодні
    Продаж великої квартири на Правому березі, ЖК Олександрівський посад, вулиця Рельєфна. 6/9 105 кв.м.-загальна площа. З окремих кімнати та велика кухня-студія. Квартира продається з меблями та технікою.
    Рієлтор
  • 18 000 $
    269 $/м²

    Автозаводська вул., 4

    3 кімнати
    67 / 39 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    вчора
    Продаж 3к квартири на Пісках, вул. Автозаводська, 1й Південний. 9й поверх, є техповерх. Кімнати окремі. Є балкон та лоджія. Квартира потребує ремонту. Ніхто не прописаний.
    Рієлтор
  • 17 200 $
    400 $/м²

    Космічна вул., 124-В

    2 кімнати
    43 / 29 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Продаж 2-кімнатної квартири на Космосі по вулиці Космічна, зупинка Східна. Будинок розташований у дворі, створено ОСББ. Квартира з роздільними кімнатами, суміжним санвузлом та незаскленим балконом. Гарний житловий стан — замінені вікна, радіатори, труби, проводка та каналізація. У квартирі залишаються всі меблі та техніка, що дозволяє одразу заїхати та жити без додаткових витрат. Поруч кінцева зупинка транспорту, АТБ, школа, магазини та все необхідне для комфортного життя
    Рієлтор
  • 19 500 $
    275 $/м²

    Василя Сергієнка вул. (Задніпровська), 62

    єВідновлення
    3 кімнати
    71 / 43 / 7 м²
    поверх 6 з 9
    вчора
    Продається простора 3-кімнатна квартира в Хортицькому районі по вул. Задніпровська. Квартира розташована на комфортному 6 поверсі 9-поверхового будинку чеського проєкту. Загальна площа квартири — 70,9 кв.м, житлова — 45,7 кв.м, кухня — 7,1 кв.м. Покращений чеський проєкт. У квартирі виконано часткове оновлення: — встановлені металопластикові вікна; — балкони засклені деревом; — у кімнатах на підлозі ламінат, в одній кімнаті — паркет; — санвузол роздільний. Будинок доглянутий, створено ОСББ, чистий під'їзд та прибудинкова територія. Хороші сусіди та зручне розташування будинку роблять цей варіант ще більш привабливим. Приємний бонус для нових власників — гараж біля будинку, який входить у вар...
    Рієлтор
  • 17 000 $
    340 $/м²

    Звенигородська вул., 10

    2 кімнати
    50 / 29 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    вчора
    Продаж 2к квартири в Дніпровському районі,Осипенківський,вул. Звенигородська. Зруяний 3й поверх. Кімнвти окремі,санвузоо окремий. Частково змінено вікна,лоджія засклена. Будинок ОСББ
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.